Tekkis mõte kinkida oma partnerile seksikas pesu? Oled õigel teel oma kingituse otsingutega! Kindel see, et see ei ole lihtsam, kui mõne muu kingituse ostmine. Aga vähemalt oled leidnud hea idee ja nüüd on vaja teha vaid õige valik. Seksikas pesu on kindlasti sinu partnerile palju rohkem, kui lõhnav küünal või spa kinkekaart. Küll aga võib sellega väga […]

Kingiidee: vali kaaslasele kingituseks õige seksikas pesu

Tekkis mõte kinkida oma partnerile seksikas pesu? Oled õigel teel oma kingituse otsingutega! Kindel see, et see ei ole lihtsam, kui mõne muu kingituse ostmine. Aga vähemalt oled leidnud hea idee ja nüüd on vaja teha vaid õige valik. Seksikas pesu on kindlasti sinu partnerile palju rohkem, kui lõhnav küünal või spa kinkekaart. Küll aga võib sellega väga lihtsalt puusse panna. Niisiis, siin on sulle näpunäiteid, et teha õige valik!
Alustuseks, siin on kõige õige olulisem mõte, mida meeles pidada!

Enne kui me räägime üldse sellest, mis suurust, värvi ja materjali valida, siis mul on sulle midagi, mida pead kogu aeg meeles pidama: see on kingitus talle, mitte sulle!

Jah, sina küll vaatad teda selles pesus. Aga usu mind, ükskõik, mida sa ei valiks, ta näeb selles vastupandamatult kuum välja! Seega pead arvestama sellega, mis talle meeldiks. Sest ainult siis, kui tema tunneb ennast selles pesus hästi, näitab ta sulle hea meelega ennast igast küljest, on enesekindel ja palju rohkem avatud sinu jaoks.

Aga tegelikult on asi palju lihtsam, kui alguses võib tunduda. Sa pead ainult natuke süvenema ja korralikku eeltööd tegema.

1. Suurus loeb

Aeg on naise aluspesu sahtli kallale minna (kui sa veel ei tea, mis suurust ta kannab)! Aga vaata, et sa vahele ei jää. Jälgi natuke aega teadlikumalt, mis pesu ta täpsemalt kannab ning vaata pesul olevaid silte.

Rinnahoidjad: sinu jaoks on oluline rinnahoidja suurus, mis on numbrite ja tähtede kombinatsioon: 70B, 75C, 75D, 85D jne. Vaata mitmed rinnahoidjad läbi, sest need võivad olla erinevates suurustes. Kindlam on minna selle suuruse peale, mida on pesusahtlis kõige rohkem.

Aluspüksid: nendega on veidi lihtsam, aluspükste suurused on sama süsteemi järgi nagu ka muud riided ja ka meeste enda aluspüksid: S/M/L või 36/38/40.

Komplektid: ka täiskomplektide puhul on tavaliselt märgitud üldsuurus S/M/L. Siin pead jälgima tavariiete suuruseid, mida su naine kannab.

2. Õiget tüüpi seksikas pesu on oluline

Seksikas pesu on väga erinevat tüüpi. Siin on sulle kiire ülevaade:

Babydoll: on lühike varrukateta kleidi stiilis öösärk. Vabalt langev, naiselik ja õrn.
Cami sets: kaheosaline babydoll, kus on eraldi püksikud ja kerge mänglev ülaosa.
Korsett: tugevast materjalist taljet trimmiv aluspesu, mida kantakse nii kleidi all kui ka eraldi riietusesemena näiteks topi asemel.
Kehasukad: täispikkuses sukamaterjalist pesu, mis toob välja iga naiseliku keha kumeruse. Sensuaalne ja mänglev
Sukavööd: korseti moodi keskosa trimmiv aluspesu, mis hoiab ühtlasi ka sukki üleval.
Sukapael on pitskaunistus jala ümber.
Push-up-rinnahoidja on lisatugedega ja polsterdatud korvidega täidisega rinnahoidja.

Kui tal juba on mõni sekskikas pesu, mida ta on ise endale soetanud, siis kindla peale minek on sama tüüpi pesu ostmine. Siis võid kindel olla, et see talle ka sobib. Kuid ära karda tuua magamistuppa midagi uut! Alati ei peagi kindla peale minek olema ju 😉

Kui sa ikkagi ei suuda välja valida õiget tüüpi pesu, siis soovitan sulle vaadata seksikat öösärki. 

Kui aga tahad olla julgem ja tuua rohkem põnevust teie suhtesse, vali mõni äge kostüüm ja valmista teda rollimängudeks. Usu mind, ka meie, naised, unistame sellest!

3. Värvid ja materjal

Jah, suurus ja tüüp ei ole veel kõik. Aga tuleta meelde, mida see seksikas pesu sinu naise seljas sulle pakkuda saab. See ikka veel on seda väärt! Kui tema on oma kingituse lahti pakkinud, siis saad ka sina teda lahti “pakkida”. 100% win-win õhtu.

Sa peaksid teadma tema pesu lemmikvärve. Mõtle nendele seksikatele õhtutele pärast kohtinguid. Kas ta on olnud pigem valges, mustas, punases, kehatooni või hoopis mõnda muud värvi pesus? Seksikas pesu on eraldi võttes juba nii eriline kingitus, et sina ei pea enam mõtlema selle peale, mis kleit sinna pesule peale sobiks.

Materjalidest on satiin ja pits mõlemad suurepärased võrgutavad materjalid, mis mõjuvad talle seljas hästi kui ka sulle silmilu jaoks hästi.

4. Tea, mis talle meeldib

See küsimus on trikiga. Kas sa tahad talle teha midagi erilist või soovid minna kindla peale välja? Mina ütleks, et kes ei riski, see seksi ei saa! Jah, talle tuttavas pesus võib ta ennast tunda enesekindlamana, kuid ehk on sinu kingitud seksikas pesu just see, kus ta saaks ennast uuesti avastada?

 

Ehk ei ole tal endal olnud julgust osta erutavam ja julgem seksikas pesu? Sinul on võimalus anda talle see julgus. Näita talle, millisena sa teda näha tahaksid. Julgusta teda olla avatum, kiida teda, ütle, kui seksikas ta on selles pesus. Ja sa näed, kui hästi see mõjub tema enesekindlusele. Ja mida enesekindlam su naine on, seda kuumem öö on teil tulemas!

 

5. Veendu, et saad kaupa tagastada

Kui toote suurus või värv ei sobinud, saad sensuale.ee veebipoes toote välja vahetada. Küll aga pead arvestama, et sellega võib minna veidi aega. Nii et valmistu kingituse valimiseks juba varakult!

 

Vallatuid avastusi!
Stella