Vibraatori välimus, suurus, kuju ja materjal on erinevad, rääkimata selle funktsionaalsusest. Kui oled leidnud endale õiget tüüpi vibraator, siis nüüd on aeg minna detailsemaks. 1. MATERJAL Plastik – need on jäigad, kuid need sobivad ideaalselt kliitori või G-punkti stimuleerimiseks. Selle materjaliga on tegemist täpsusega. Pehme kumm – plastik tundub liiga jäik? Vali vibraator pehmest kummist. Ka […]

Mida jälgida, kui valida endale vibraator?

Vibraatori välimus, suurus, kuju ja materjal on erinevad, rääkimata selle funktsionaalsusest. Kui oled leidnud endale õiget tüüpi vibraator, siis nüüd on aeg minna detailsemaks.

1. MATERJAL

Plastik – need on jäigad, kuid need sobivad ideaalselt kliitori või G-punkti stimuleerimiseks. Selle materjaliga on tegemist täpsusega.
Pehme kumm – plastik tundub liiga jäik? Vali vibraator pehmest kummist. Ka need on mõeldud G-punkti stimuleerimiseks, kuid tunne on loomulikum, soojem ja pehmem. Pehmemast kummist on valmistatud ka päris peeniseid jäljendavad vibraatorid nii et nendega mängimine loob sulle tunde nagu oleksid vahekorras päris mehega.
Silikoon – viimase aja naiste lemmik. Selle siidpehme kate on katsudes eriti mõnus ja nahasõbralik. Silikoonist vibraator soojeneb kehatemperatuurini kiiresti, mis muudab iga korra kuumaks elamuseks. Silikoon kannab vibratsiooni hästi edasi, seega mõnus surin on sellise vibraatoriga garanteeritud.

VIBRATSIOONITASE

Niisamuti nagu on vibraatorid erinevas kujus ja mõõdus (nagu ka me ise ), siis on neil ka erinevad vibratsioonitasemed. Need varieeruvad alates “oh kui mõnus” kuni “lükka muusika põhja, et keegi ei kuuleks mu oigeid” või isegi kuni “pean mitu päeva taastuma” välja.

On olemas vibraatoreid, millel on üks vibratsiooni tase ja on ka neid, kus saad taset tõsta. Tead ju küll, alguses on vaja kerget erutavat eelmängu, et soojaks saada. Taset saad tõsta järk järgult, et siis lõpus täie võimsusega lõpuni minna. Õige vibratsioon on see, mis sind parima lõpuni viib!

VEEKINDLUS

Oled üks neist, kellele meeldiks võtta aega iseendale terveks õhtuks? Veeta aega kuumas vannis klaasikese veiniga ja võtta kaasa oma lemmik sõber. Vibraator saab sulle abiks olla ka vee all. Kui mõte kuumast õhtust mullivannis on sulle tuttav, vali vibraator, mis on veekindel. Pane tähele, et üldjuhul vibraatorid on vähemalt pritsmete kindlad, et saaksid neid pesta, kuid vee all mõnulemiseks vali vastava märgistusega vibraator.