BDSM maailm hakkas huvi pakkuma? Kerge vastupanu osutamine ja valu tundmine magamistoas on vaid üks väike osa tõelisest BDSM maailmast. Julgustan sind astuma ühe sammu võrra edasi ja muuta oma elamus veel veidi hullumeelsemaks. Kust alustada? Mida kasutada? Ja kuidas kasutada? Need on esimesed küsimused, mis pähe torkavad. Tegelikult on kõik aga üsna lihtne! Mida teha […]

Millist BDSM sidumisvahendit valida?

BDSM maailm hakkas huvi pakkuma? Kerge vastupanu osutamine ja valu tundmine magamistoas on vaid üks väike osa tõelisest BDSM maailmast. Julgustan sind astuma ühe sammu võrra edasi ja muuta oma elamus veel veidi hullumeelsemaks. Kust alustada? Mida kasutada? Ja kuidas kasutada? Need on esimesed küsimused, mis pähe torkavad. Tegelikult on kõik aga üsna lihtne!

Mida teha ja mida mitte teha BDSM maailma avastades

Sidumisvahendite magamistuppa toomine on lust ja lõbu, kuid ka sellel on reeglid, mida peaksid järgima selleks, et teile mõlemale see kogemus meeldiks.

 

Mida teha:

  • Arutage idee läbi ja leppige eelnevalt kokku piirides
  • Tee paus kohe, kui partner annab märku ebamugavusest või hirmust
  • Jäta partnerile võimalus iseseisvalt paeltest või käeraudadest lahti saada. Näiteks jäta lähedusse käärid või käeraudade võtmed.
  • Leppige kokku turvasõna ja peatu kohe, kui su partner seda kasutab

 

Mida mitte teha:

  • Ära seo partnerit nii, et tema hingamine oleks kuidagi piiratud
  • Ära ostua survet tundlikele liigestele, veenidele ega närvidele
  • Ära hoia oma partnerit liiga pikka aega ühes ja samas asendis

BDSM vallatluste vahendid

Käerauad

Käerauad on alati see kindel valik! Lukusta oma partneri käed kas eest või selja tagant või hoopis lukusta ta voodi külge kinni – valik on sinu! Kui oled BDSM maailma alles avastamas, siis käerauad on kõige kindlam valik.

Sidumiskomplektid

Sidumiskomplektid on põnev viis väänata oma parnterit erilisematesse asenditesse. See võib alguses tunduda hirmus ja ebamugav. Kuid kui olete mõlemad juba üles köetud ja adrenaliini täis, siis ebamugavustunne kaob ning tekib soov aina uuemaid poose ette võtta. Seo partneri käed ja jalad kinni nii, et ta ei saa ise ennast liigutada. See kõlab hirmutavalt, kuid see on ääretult erutav!

 

Paelad 

Klassikaline pael aitab sind igal juhul välja. 5 meetrine pael võimaldab sul siduda partnerit nii, kuidas sa ise soovid. Olgu see siis käed omavahel, jalad kinni, käed ja jalad koos või hoopis voodi külge. Pael on tugev, seda ei saa nii kergelt lahti harutada, kuid on õrn partneri nahale ega jäta ebameeldivaid jälgesid.

 

Mida mitte kasutada

Kuigi BDSM maailmas võib tunduda, et võib kõike kasutada, siis on asju, mis kindlasti ei ole sugugi erutav.

Mida me oleme (porno)filmides näinud oleme, on toruteip. Võib tunduda põnev teipida oma parnteri suu kinni, kuid see ei ole enam nii põnev, kui selle üks hetk ära võtma pead. Siis see valu enam sinu partnerile mingit erutust ei paku. Kui ikkagi tahad teipi kasutada, siis kasuta näiteks neid nibukleepse.

Majapidamispaelad – ära kasuta igat ettejuhtuvat paela, mida leiad keldrist või kapist või naabri aiast. Need võivad olla liiga tugevad ja teha kaaslasele liiga ning lisaks veel ebahügieeniline. Võta sidumiseks ette nähtud pael, mis täidab oma eesmärgi ja on igati kindel valik.

 

Õige erutav BDSM kogemus tuleb siis, kui olete mõlemad sellel lainel. Kui ei teki ootamatuid ebameeldivaid üllatusi ega tagajärgi. Seega ära torma, mõtle ja aruta oma ideed ja tegevused läbi. Investeeri – see tasub ära, et su öö täis vallatlusi tuleks täpselt sama erutav kui enda vaimusilmas seda ette kujutad. Kui lisaks vidinatele soovid oma kaaslasele soetada ka seksikas pesu, siis loe lähemalt, kuidas valida kaaslasele kingituseks see õige seksikas pesu. 

Vallatuid avastusi!
Stella