Bathmate on esimene veepõhine peenisepump ja see on aidanud üle 1 miljoni mehe saada tugev ja pikaajaline erektsioon. Bathmate on saavutanud sensatsioonilise edu. See on tänaseks üks parimaid peenisepumpasid juba 10 aastat. Bathmate pumba kasutamine aitab sul saavutada: kuni 30% jämedam ja kuni 20% pikem peenis tugevamad ja pikemaajalisemad erektsioonid erektsioonihäiretest vabanemise Kuidas Bathmate töötab? […]

Bathtmate – sa ei tea kunagi, kui suureks see võib minna!

Bathmate on esimene veepõhine peenisepump ja see on aidanud üle 1 miljoni mehe saada tugev ja pikaajaline erektsioon. Bathmate on saavutanud sensatsioonilise edu. See on tänaseks üks parimaid peenisepumpasid juba 10 aastat.

Bathmate pumba kasutamine aitab sul saavutada:

kuni 30% jämedam ja
kuni 20% pikem peenis
tugevamad ja pikemaajalisemad erektsioonid
erektsioonihäiretest vabanemise

BATHMATE – HERCULES AQUA BLUE PEENISEPUMP

Kuidas Bathmate töötab?

Bathmate ja kõik muud peenisepumbad töötavad luues pumbas vaakumi. Vaakum suurendab vereringet peenises, suurendades seega selle suurust ja luues tugeva erektsiooni. Vaakum tekib vee või õhu välja pumpamisega käsitsi või elektripumbaga.

Esmakordse peenise suurendamise mõju mõju 1-2 tundi. Korduva kasutamise puhul mõju aeg kasvab. Pikemaajalisema kasutusega saavutad püsivalt suurema peenise ja võime saada tugevamat ja pikemat erektsiooni.

Kuidas kasutada Bathmate peenise pumpa?

Kasuta seda vannis, dušši all või kraanikausis.

Aseta sõrm pumba otsa peale veendumaks, et vesi välja ei voolaks. Täida pump veega. Vee temperatuur peaks olema veidi kõrgem kui sinu keha temperatuur, mis muudab protsessi mugavamaks ja efektiivsemaks.

Pane pump oma peenise ümber ja pumpa paar korda kuni see on tihkelt peenise ümber. Pumpa vett veel paar korda 5-10 sekundiliste intervallidega ja oota, kuni peenis kohaneb vaakumolekuga. Sa peaksid tundma vaakumiolekut, kuid see ei tohiks olla ebamugav.

Kui pumba vaakumi tugevus muutub nõrgemaks, siis pumpa veel kord iga 5 minuti tagant, et taastada esialgne vaakumi tugevus.
Kui tunned, et pump on liiga vaakumis, siis lase veidi õhku sisse. Lükka pump veidi ühele poole ja lase õhku sisse.
15-20 minuti pärast vabasta rõhk ja eemalda peenisepump. Esmakordsel kasutamisel ootab sind suur üllatus!

Nipp! Paremaks tundeks nahal soovitame:

Raseerida peenise ümbert.
Kanda vett nahale ja pumba põhja.
Panna pumba põhja veidi vaseliini.

BATHMATE – HYDROMAX X20 RED PEENISEPUMP

Kuidas Bathmate sulle kasulik on?

Tugevad ja pikaajalised erektsioonid juba 5 minuti pärast!

Kui sul on ette tulnud erektsioonihäireid, võid kasutada Bathmate’i vahetult enne seksi, et saada ja hoida tugev erektsioon. Kasuta seda korrapäraselt (4-6 päeva nädalas) ja saad püsivalt suurema peenise!

Kas see on ohutu?

Peenisepumba kasutamine on täiesti ohutu, kui järgid hoolikalt juhiseid. Pea meeles: see ei tohi tekitada sulle valu. Kui tunned ebamugavust või valu, oled tekitanud liiga tugeva vaakumi. Sel juhul vabasta pumbast veidi õhku.

Ära kasuta pumpa iga päev. Sinu keha vajab harjumist, seega anna talle vahepeal paar päeva puhata.

Bathmate peenisepumba plussid ja miinused

Plussid
Kohene tulemus: tugev erektsioon vaid 5 minutiga!

Püsiv tulemus: järjepideval kasutamisel muutub esmakordne ajutine tulemus sinu püsivaks tulemuseks.

Tugev erektsioon: tugev ja pikaajaline erektsioon ilma kõrvaliste ravimiteta ning seda vaid 5 minuta.

Kõvera peenise korrigeerimine: Bathmate kasutamine aitab kõvera kujuga peenise muuta sirgemaks.

See on soodne: Bathmate on palju soodsam kui teised vees kasutatavad peenisepumbad.

Miinused:
Halb haakuvus: pumba ja keha vaheline haakuvus võib alguses olla raske ja ebamugav. Kuid see probleem võib esineda ainult alguses ning tihedamal kasutamisel kaob.

Vee mineraalide ladestumine: kindlasti tuleb pumpa hoolikalt pesta. Vastasel juhul kogunevad sinna veest ladestunud mineraalid, mis muudavad pumba tuhmiks ja ebahügieeniliseks.

Pumba suurus: pump tundub alguses suur. Kuid peenis kasvab pumba abil nii kiiresti suuremaks, et peatselt võib pump väikseks jääda.

BATHMATE – HYDROMAX X50 XTREME CRYSTAL CLEAR PEENISEPUMP

Tutvu kõikide Sensuale peenisepumpade valikuga siin!

Klientide tagasiside:

Loe meie klientide tagasisidet Bathmate peenisepumba kohta.

Olen õnnelik Bathmate omanik
Viimase 5 kuu jooksul olen olnud õnnelik Bathmate omanik ja mulle on pump tõelist muljet avaldanud. Ma kasutan pumpa 3-4 korda nädalas, et oma peenist kasvatada – ma alustasin 12,5 cm pikkuse ja 11,43 cm paksusega. Bathmate peenisepumba abil olen kasvatanud oma peenist 1,52 cm pikemaks ja 2,54 cm jämedamaks. Ma ei ole oma naisele peenisepumba kasutamisest rääkinud, kuid ka tema on selle suurust viimasel ajal rohkem kiitnud!
Kaarel

Meeletu erektsioon vaid 5 minutiga!
Ma nägin Bathmate’i esimest korda 3 aastat tagasi ja mõtlesin “miks mitte proovida”. Ma kasutan Bathmate’i võitlemaks nõrkade erektsioonidega, mis muutusid vahepeal nii pehmeks, et pidin vahekorra ära lõpetama. Nüüd ma kasutan seda enne seksi ja suudan saavutada seksi ajal korralikult tugevat erektsiooni. See pump on minu jaoks kindlalt 5-tärni toode.
Martin

Bathmate on soodsa hinnaga hitt-toode – mida veel tahta? Vaatamata väikestele miinustele kasutamise algusaegadel, on see üks parimaid tooteid meestele mehelikkuse taastamisele.

Kui sul on erektsioonihäired või soovid suurendada oma peenist, siis Bathmate on see, mida otsid!