Anaallelude maailm ei ole ehk nii kirju kui dildode maailm, kud kui õigeid mänguasju välja valida, võib avastamine olla veelgi põnevam. On algajatele mõeldud vidinaid, mis oma olemuselt üsna lihtsad ent annavad juba päris hea tulemuse. Kuidas aga alustada seda teekonda, et esimene kord ei jääks viimaseks? Kõik, mida sa anaalmänguasjadest teadma pead, et õigest […]

Avasta anaallelude maailm

Anaallelude maailm ei ole ehk nii kirju kui dildode maailm, kud kui õigeid mänguasju välja valida, võib avastamine olla veelgi põnevam. On algajatele mõeldud vidinaid, mis oma olemuselt üsna lihtsad ent annavad juba päris hea tulemuse. Kuidas aga alustada seda teekonda, et esimene kord ei jääks viimaseks?

Kõik, mida sa anaalmänguasjadest teadma pead, et õigest alustada:

Kui oled otsustanud oma esimese anaallelu soetada, siis alustagi nendest, mis on esimesteks kordadeks mõeldud.

Alusta lihtsamate ja väiksemate mänguasjadega. Mida rohkem enda keha leludega ära harjutad, seda suuremate ja pikemate vastu need varsti välja vahetada saad.

Näiteks selline anaaltappide komplekt sobib suurepäraselt alustamaks põnevat teekonda anaalmänguasjadesse ning harjutada oma keha tulevasteks seiklusteks

 

Varu korralikult libestit

Libesti peaks olema sul alati käe pärast kui otsustad teise ukse õhtu jooksul käiku lasta. Soovitatav oleks kasutada tihedama koostisega anaallibestit, mida ei ole vaja nii tihti uuesti peale panna. Veendu, et kogu tapp, vibraator või kõik kuulikesed oleksid libestatud. Nii väldid seda, et endale liiga teeksid.

Eriti alguses on sinu anaalauk väga tihke ning kuna see ise ennast ei niisuta, vajab see korralikku libestamist ja eelsoojendamist enne, kui asja kallale asud. Ära lase kuivusel kogu rõõmu ära rikkuda.

Näiteks kasuta seda anaalmängudeks mõeldud soojendavat anaallibestit.

Alusta üksinda

Kui sa ei ole veel anaalmänguasjadega sina peal, siis võta see aeg endale lelude avastamiseks. Õpi tundma oma keha, katsu ja mängi oma kliitori ja anaaliga alguses oma sõrmede abil. Tunneta seda erinevust ning tunneta, kuidas hakkad sellega harjuma. Võta üks samm korraga ning libesta anaal korralikult läbi. Alles siis võta kasutusele lisavidinad ning katseta neid vaikselt ja järkjärgult. Ära kiirusta ning anna endale aega aru saada, kuidas miski lelu sulle mõjub ning mida saad teha, et mõnu oleks veel suurem.

Alles siis, kui juba ise tead, mis sind ees ootab, võta vidinaid kaasa partneriga voodisse minnes. Haara ohjad enda kätte ja abista end mänguasjadega ise. Kui aga usaldad enda partnerit, lase ka temal sulle uutmoodi mõnu pakkuda. Usu mind, mitte ainult sina ei tunne seda, vaid ka partneri jaoks muutub vahekord palju põnevamaks!

PS! Väike nipp: keera jänku vibraator nii pidi, et saaksid kliitori stimuleerijaga stimuleerida hoopis oma anaali.

Järgmine samm:

Kui oled algaja faasist edasi liikunud, on anaalmänguasjade maailm sinu jaoks juba laiem. Anaalkuulid on hea viis liikuda edasi ning katsetada mänge sügavamalt. Sees olles masseerivad anaalkuulid sinu punte ja tekitavad kõditavalt erutava tunda, kuid nende põhitöö algab siis, kui hakkad neid välja võtma vahetult enne või orgasmi ajal. Järk-järguline kuulide kasvamine aitab sul kombata oma piire tasa ja targu. Otsas oleva rõnga abil saad iga hetk väga lihtsalt kuulikesi välja tõmbama hakata.

Pea meeles, et suurem mõnu tuleb just välja tõmmates nii et ära rutta nende eemaldamisega, vaid naudi igat kuulikest. Liiguta kuule ringi ja edasi-tagasi välja tõmbamata ja sa tunned, et ei tahagi veel niipea nendest loobuda.

Kui aga lihtsad anaalkuulid jäävad sulle igavaks, lisa juurde vibratsiooni! Julge katsetada mitu-ühes kombosid! Näiteks need vibreerivad anaalpärlid. Neid saad kasutada nii kliituri stimuleerimiseks kui ka anaalvallatlusteks. Pika kuulitoru saad lükata järk-järgult sügavamale aina uusi piire kombates. Sügavamale lükates tõsta ka vibratsioonitaset. Mõnu võti seisenb selles, et suurem mõnu ei ole mitte siis, kui need sisse ajad, vaid siis, kui neid välja tõmbad. Lükka need sisse ning vaikselt tõmba valja seksides, masturbeerides või vahetult enne orgasmi saamist. See annab sinu tunnetele korraliku värina.

 

Edasijõudnutele soovitan aga uurida erinevate kujudega anaaltappe. Olgu see siis suur või väike, aga iga uus kumerus anaalmänguasjal stimuleerib aina uusi punkte. Katseta suuremaid ja laiemaid, erikujulisi ja turbovibratsiooniga. Kui aga tunned, et tahad midagi enamat, siis ära piirdu vaid anaaldildode vaatamisega. Ka kõige huvitavam vibraator aitab sul anaalfantaasiad täide viia!

 

Vaata Sensuale kogu anaallelude mängumaailma ja leia endale sobivaim!

 

Vallatuid avastusi!
Stella