Oled ilmselt kuulnud varem sellest, kuidas seksikas ja tõeliselt intiimne eelmäng viib teid mõlemaid sellisesse meeli erutavasse seisundisse, kus te justkui hingate ühes. Aga mis saab pärast seksi? Kas kui olete oma tegemised ära teinud, siis kaisutamine on see ainus ja õige, mida üksteise heaks teha saate? “Järelmäng” on sama oluline, kui kohati isegi […]

Järelmäng – sinu võti teiseks ja kolmandaks ringiks

 

Oled ilmselt kuulnud varem sellest, kuidas seksikas ja tõeliselt intiimne eelmäng viib teid mõlemaid sellisesse meeli erutavasse seisundisse, kus te justkui hingate ühes. Aga mis saab pärast seksi? Kas kui olete oma tegemised ära teinud, siis kaisutamine on see ainus ja õige, mida üksteise heaks teha saate?

“Järelmäng” on sama oluline, kui kohati isegi mitte olulisem, üksteisega kontakti hoidmisel ja läheduse kasvatamisel.  Pühendunud järelmäng muudab teie emotsionaalse intiimsuse tugevamaks ja kindlustab rahulolu teie suhte osas. Sellel hetkel on mõlemad partnerid avatumad ja õrnemad ning just sellel hetkel olla üksteisele lähemal tähendab tunda rohkem üksteise energiat ja olla armastatuna ja tunda enda turvalisemalt. Omakorda see tunne viib teid tagasi esimestesse kire üleskütmise hetkedesse, kus te alles hakkate tundma üksteise keha teineteise vastas. Nii et kuum järelmäng võib su hoopis teisele ringile viia. Ja mis võiks olla parem, kui sul on terve öö (või päev) aega!

 

Proovi neid lähenemiskatseid oma partnerile, et üksteisele teise ringi tuju tekitada:

Minge koos dušši alla

Vahet ei ole, kas kuum seks ajas sul naha higiseks või tunned lihtsalt, et vajad dušši all värskendamist, koos pesemine on igal juhul lõõgastav ja lõbus. Seebita teda mõnuga ning alusta kerge massaažiga. Alusta peamassaažist liikudes alla õlgadeni, hellita tema rindu ning liigu vaikselt alla. Kui te mõlemad olete märjad ja seebised, siis enam pole palju vaja, et teine ring käima läheks

 

Mängige mänge

Võtke ette päris lauamängud! Näiteks see erootiline lauamäng paaridele. See mäng viib sinu ja su partneri seksuaalsele retkele. Läbi küsimsute ja üleasannete avastate üksteist ja saate teada mis teile tõeliselt meeldib.

Mäng algab romantilise algusega. Järgmises etapis liigub mäng intiimsele tasemele. Nii lihtne ja mänguline võibki üksteise taaskordne üleskütmine olla.

Mängige seks uuesti läbi

Rääkige sellest, kuidas teile meeldis, kuidas te teineteist kõvasti katsuseti või õrnalt silitasite. Tuleta oma partnerile meelde seda kuuma hetke, kui teie üksteist üles kütsite ja kuidas kirgliku tipphetkeni jõudsite. Sellised kerged flashbackid viviad mõtted taas selle peale, kui hea seks teil just oli.

Spoonige

Spoonimine pole mitte ainult meie lemmik asend voodis vedeledes vaid ka ääretult intiimne ja lähedane olemine üksteisele. Nii lihtsalt on.

Lollitage

Seks on küll tõsine ettevõtmine ja sügav lähedustunne kahe inimese vahel. Kuid kui te olete oma tõsise osaga ühele poole jõudnud, võtke hetk, et teha nalja. Hea suhe baseerub tugevalt ühisel huumurisoonel ning miski ei näita üksteisele avanemist, kui kerge lolli mängimine.

 

Säilitage silmside

Tugev side tuleb ka sügavast üksteisele silma vaatamisest. Kui hetk tagasi olite justkui üks, on sügav silmside kerge jätk selle lähedusele. Te ei lõika üksteist ära ning säilitate nii intiimsuse ka pärast kuuma seksi lõppu. Selline kuum emotsionaalne läheduse hoidmine on piisav, et teha veel üks kuum ring.

Nosige midagi head

Kui olete terve nädala olnud tervisliku menüü peal, siis võite endale lubada üks vallatu snäkk. Sööge midagi, mille üksteisele söötmine teile nalja pakub ja teid üksteiele lähemale viib. Suvine maasikas on loomulikult vaieldamatu lemmik! Võta juurde vahukoor ja lase kaaslasel vahukoort enda pealt maha lakkuda. Kerged lakkumised ja suudlused ajavad toa jälle kuumaks ja teid ennast ka!