Viimane aeg on hakata mõtlema jõulukingituste peale. Kui sa otsid kingitust, mis ei oleks lihtsalt nunnu, aga kasutu, siis olen sulle abiks hea nõuga. Alusta varakult – advendikalender Selle aasta kuumim hitt on “Fifty Shades of Grey” advendikalender!Iga päeva akna taga on peidetud seksikas vidin, millega oma igapäevast seksielu vürtsitada. Advendikalendris leidub põnevat mõlemale, temale […]

Vallatud jõulukingitused naisele

Viimane aeg on hakata mõtlema jõulukingituste peale. Kui sa otsid kingitust, mis ei oleks lihtsalt nunnu, aga kasutu, siis olen sulle abiks hea nõuga.

Alusta varakult – advendikalender

Selle aasta kuumim hitt on “Fifty Shades of Grey” advendikalender!Iga päeva akna taga on peidetud seksikas vidin, millega oma igapäevast seksielu vürtsitada. Advendikalendris leidub põnevat mõlemale, temale ja temakesele. Avastage teie mõlema vallatumad pooled vibraarotite, paelte ja seksikate leludega. Parimad Fifty Shades of Grey lelud on kokku pandud just selle kõige seksikama advendikalendri jaoks.

 

FIFTY SHADES OF GREY advendikalender

 

Pesu on alati teema!

Mõtle, sa ju ise tahaksid näha oma kaaslast seksikas öösärgis või ahvatlevas sekspesus. Leia jõulude ajal aega teineteisele ja nautige seda kirglikult. Ole julge ja ära jää mugavustsooni. Vali midagi sellist, mida su kaaslane ehk ise endale ei ostaks. Julge valikuga turgutad ka tema enesekindlust näidates, et oled valmis nägema tema kõige vallatumat poolt.

Vibreeriv sõber

Igal naisel peab olema kodus vibraator. Olgu see siis nendeks hetkedeks, kui naine soovib võtta aega iseendale või kui vallatlete koos. Kui otsustad naisele kingituseks valida uus vibraator, siis ära ennast tagasi hoia.

Vali eriline vibraator – Tickler vibes

Nosy on veetlev vibraator Powerctkleri sarjast. Mitte nii õhuke, mitte nii sile ja delikaatne vibreeriv otsik. Vibratsioon levib kogu tema jõulise korpuse kaudu. Nagu kõik Powerticklerid, on Tickler valmistatud super pehmest siidisest materjalist, kehale ohutust silikoonist, on veekindel, vaikne ja väga võimas. Nosy’il on ka kaks erinevat kiirust ja kolm erinevat pulsatsioonirežiimi, mis võimaldavad kogeda suurepäraseid naudinguid. Juba selle eriline kuju tekitab kingisaajal ärevust ja uudishimu järgi proovida, mis tööriistaga tegu on.

TICKLER VIBES – NOSY POWERTICKLER VIBRATOR

 

Julged suurused XXL

Paku naisele midagi uut ja too magamistuppa XXL suuruses vibraator. Kingitus kõige julgematele kinkijatele 🙂

VIBRAATOR COLORFUL JOY BLUE MAXI VIBE

Uus tase – anaallelud

Vii oma jõulukingitisele teie sekselu uuele tasemele. Kui te veel ei ole tagaust katsetanud, siis ole julge algataja ning kingi talle anaaltappide stardipakett. Kui pole varasemalt anaallelusid kasutanud, on see kolmeosaline komplekt just õige esimene samm.

PORNHUB anaaltappide komplekt

Kontrolli tema naudinguid

Kaugjuhtimisega bullet vibraator. My Secret Screaming O laaditavad püksikud kaugjuhtimispuldiga. Libista püksikutesse vibreeriv rõngas ja võta pult enda kätte ning minge õhtust sööma. Kontrolli tema naudingut, lase tal mõnuleda pikemat aega või käivita vibraator talle ootamatutel hetkedel. Usu mind, see õhtusöök jõuab kiiresti magustoiduni!

THE SCREAMING O – kaugjuhtimisega vibraator

Pimedad õhtud vallatuteks!

Pimedad sombused õhtud on hea aeg tuua oma magamistuppa pisut vallatuid mänge. Leidke aega teineteseile, avastage üksteise uued küljed, nii igapäevased kui ka vallatumad. Astuge mugavustsoonist välja ja näidake ennast üksteisele veel rohkem. Nautige teineteise sensuaalset lähedust ja kirglikke puudutusi.

BEDROOM COMMANDS mängukaardid

 

Vallatut jõuluootuseaega,
Stella