Et vallatu öö sõna otseses mõttes libedamalt läheks, on sulle parimaks abilisels vaginaalne libesti. Libestiga hoiad ära liiget hõõrumist, mis tekitab ebamugavustunnet nii sinul endal kui ka sinu partneril. Millist libestit valida? Sest õige libesti valimine aitab sul nautida vahekorda kauem! Vee baasil libestid glütseriiniga Kõige ostetumad libestid on vee baasil libestid, mis sisaldavad glütseriini […]

Kuidas valida õige libesti?

Et vallatu öö sõna otseses mõttes libedamalt läheks, on sulle parimaks abilisels vaginaalne libesti. Libestiga hoiad ära liiget hõõrumist, mis tekitab ebamugavustunnet nii sinul endal kui ka sinu partneril. Millist libestit valida? Sest õige libesti valimine aitab sul nautida vahekorda kauem!

VEE BAASIL SOOJENDAV LIBESTI, KAMA SUTRA

Vee baasil libestid glütseriiniga

Kõige ostetumad libestid on vee baasil libestid, mis sisaldavad glütseriini vett. See annab libestile kergelt magusa maitse. Enamik maitsestatud ja soojendavaid libesteid sisaldavad glütseriini. Kui vee baasil olev libesti hakkab kasutamise ajal välja kuivama, siis vee lisamisega muutuvad need taas libedamaks. See hoiab kokku libesti liigset tarbimist

Plussid: Kergesti leitavad, soodsa hinnaga ning sobivad kasutada klassikaliste kondoomidega
Miinused: Kasutamisel kuivab vee imendumise tõttu kiiresti ning sellest võib jääda kleepuv tunne. 

 

 

 

Silikooni baasil libestid

SYSTEM JO – SOOJENDAV SILIKOONI BAASIL LIBESTI 60 ML

Peamised koostisosad nagu dimethicon, dimethiconol ja cyclomethicone- silikoon-polümeerid, on pikema libestuse kestvuse tagajad. Need on lõhnatud ja maitsetud ning juba väga väikesest kogusest piisab terveks pikemaks vahekorraks. See ei imendu nahka ning ei vaja pidevat täiendamist. Silikooni baasil libesti on kvaliteetsem ning väärt investeering. Seda leidub vaid paremini varustatud sekspoodides.

Plussid: silikooni baasil libestid ei imendu naha sisse, mistõttu on toime pikem kui vee baasil libestitel. Ei jäta kleepuvat tunnet.
Miinused: ei sobi kasutamiseks teiste silikoontoodetega nagu vibraatorid ja kuulid. Kuna silikoonbaasil libesti ei ole maitsestatud, jätab ta oraalseksi tegemisel suhu ebameeldiva kummi maitse.

 

 

 

Õli baasil libestid

Õli baasil libestit on kahte tüüpi – naturaalsed (nagu kookosõli) ja sünteetilised (nagu vaseliin). Tavaiselt on õli baasi libesti turvaline valik, seda leidub pea kõikides poodides ning on taskukohase hinnaga. Küll aga võib õli ärritada nahka või tekitada allergilist reaktsiooni inimestel, kes on vastava sisaldusaine vastu allergiline.

Peamised koostisosad, mida võib õli baasil libestis leida on viinamarjaseemneõli, seesamiseemneõli, mesilasvaha, sheavõi.

Plussid: Hea õli baasil libesti on rahustava ja niisutava toimega ning 100% orgaaniline. Õli ei imendu nii kergelt nahka ning sellest jätkub kauemaks. Libesti on kergesti kasutatav ka seksleludega ning ei ole takistuseks kondoomi kasutamisel. Sobib kasutamiseks nii eelmänguks massazis kui ka kirglikus vallatluses.
Miinused: võib jätta linadele õliseid plekke ning tekkitada allergilist reaktsiooni

 

 

SYSTEM JO – SOOJENDAV VEE BAASIL ANAALLIBESTI

Anaallibestid

Anaalseksiks on soovitatav kasutada pigem paksema konsistentsiga libestit ning jälgida, et seda oleks piisavalt. Pigem rohkem! Jälgida tuleb, et libesti ei oleks tuimestav, vaid pigem soojendav ja pehmendav. Tuimestav libesti võib vähendada võimalikku valu, kuid ei hoia ära võimalikke vigastusi. Pea meeles, et su nahk on õrn ning ka anaalvahekord peab olema selle tõttu õrn!

Plussid: Anaallibesti on mõeldud just anaalseks libestamiseks ning nende tootmisel on mõeldud just selle piirkonna libestamise eripäradele.
Miinused: Oht liigse libestamise ja tuimestuse eest, mis varjab võimailkud vigastused ja rebestused