Öeldakse, et igal naisel peaks kodus olema vibraator, millega ennast avastada. Kuid sellest, et igal mehel peaks olema kodus masturbaator, räägitakse vähe. Masturbaator aitab ka meestel ennast paremini tundma õppida ja seeläbi pikendada nende vastupidavust ja kogeda paremat naudingut. Telesaated, filmid ja internet kubiseb erinevatest seksleludest. Aina rohkem räägitakse sellest, et lelud aitavad nii meestel […]

7 sammu, kuidas valida õige masturbaator

Öeldakse, et igal naisel peaks kodus olema vibraator, millega ennast avastada. Kuid sellest, et igal mehel peaks olema kodus masturbaator, räägitakse vähe. Masturbaator aitab ka meestel ennast paremini tundma õppida ja seeläbi pikendada nende vastupidavust ja kogeda paremat naudingut.

Telesaated, filmid ja internet kubiseb erinevatest seksleludest. Aina rohkem räägitakse sellest, et lelud aitavad nii meestel kui naistel avastada oma keha, mis aitab sul vahekordi veel rohkem nautida. Ühtlasi on sul võimalik avastada selliseid naudinguid, mida tavaseksiga ei olegi alati võimalik kogeda.

 

7 meelespead, kuidas valida õige masturbaator

PORNHUB – DEEP THROAT STROKER

1. Vali sobiv välimus
Visuaalne kogemus on meie põhiotsustaja ning seetõttu võib masturbaator olla erinevat tüüpi. Selleks, et mehe naudingut suurendada, on tehtud masturbaator vagiina moodi, anaalkäigu või pehmete huulte kujuliseks. Kui aga kindel kehaosa ei ole see, mis erutab, on valikus ka peenema disainiga masturbaatrid, mis on välimuselt täiesti neutraalsed.

 

 

 

2. Vali õige materjal
Masturbaator tehakse erinevast materejalist. Pehme ja kumjas materjal pakub kõige rohkem naudingut. Kuid pehmus võib olla erinev.
Geelja tekstuuriga masturbaator on tihti soodsama hinnaga, kuid nende tugev lõhn ei pruugi kõigile sobida. Kui materjal ei ole piisavalt pehme ja libe, võib see tekitada pigem ebameeldivat tunned ning kergeid haavandeid. Silikoonmaterjalist masturbaator võib katsudes olla sobiv, kuid silikoon ei veni ja selle tõttu võib tekkida raskusi õiges suuruses masturbaatori leidmine. Nii nagu välimus, on ka materjali valik suhteline. Kui esimene soetatud, proovi ka muud tüüpi masturbaator. Kui ei võrdle, ei pruugi teada, milline kõige paremini sobib.

 

3. Vai õige suurus
Iga peenis on unikaalne. Suurused ja jämedused on igal mehel erinevad, seega iga masturbaator ei pruugi kõikidele meestele sobidagi. Seetõttu on masturbaatorite suurused ka erinevad. Kuigi enamik neist on valmistatud keskmise mõõdu järgi, siis pea meeles, et kui see on sulle suur või väike, vali sinule sobivam suurus. Vastasel juhul ei tunne sa sed õiget naudingut. Pea meeles, et veniva materjaliga masturbaator võib pikema kasutamise ajaga venida suuremaks

 

ELECTRASTIM – JACK SOCKET ELECTRO SOCKET – MASTURBAATOR

 

 

4. Arvesta peenise suurusega
Üks asi on valida endale õiges suuruses masturbaator. Teine asi on suuruselt arvestada oma peenise suurust. Kas soovid, et masturbaator töötaks kogu su peenise suuruses või tegeleks ainult peenisepeaga. Jälgi, milliseks otstarbeks see mõeldud on. Suurem pole alati parem!

 

 

 

 

5. Vali sobiva vibratsiooniga masturbaator
Kõik masturbaatorid ei ole varusrtatud vibraatoriga. Küll aga on olemas lai valik neid, millel on lausa mitu erinevat vibratsiooni varianti. Kui otsid midagi erilisemat, kui lihtsalt vaakum, siis vibraatoriga masturbaator on tääpselt see õige sinu jaoks!

6. Vali õige imemisfunktsioon
Isegi imemisfunktsioonid on masturbaatoritel erinevad. Lahtise otsaga masturbaator on lihtsamini puhastatav, kuid selle imemistugevus on ka selle võrra väiksem. Kinnise otsaga masturbaator muutub tugevamaks vaakumiks ning selle imemine on selle võrra tugevam, sest liigne õhk ei pääse ligi. Nende puhastamine küll aga võib olla paras väljakutse. Osadel masturbaatoritel on võimalik imemise tugevust reguleerida.

BKK – VIRTUAALSE REAALSUSE MASTURBAATOR

7. Lisafunktsioonid
Nii nagu kõikide leludega – on olemas lihtsamaid, mis teevad oma põhitöö ära, kuid on ka neid, millele on lisatud kuhjaga lisavarustust.

 

BKK Cybersex Cup on revolutsiooniline toode, milles on kombineeritud virtuaalne reaalsus ja liikumist tuvastav tehnoloogia. Sisaldab masturbaatorit, virtuaalse reaalsuse kiivrit ja mobiiliaplikatsiooni.

Mobiiliaplikatsioon mis tuleb tootega kaasa on esimene 3D pornmäng nutitelefonile. Äppiga saad ise komplekteerida omale 3D tüdruksõbra.

 

Põnevat avastamist!