Valentinipäeval on pikaajalises suhtes eriline tähendus – 99% on tõenäosus, et sellel päeval võtab su partner ennast kokku ja pakub sulle parimat seksuaalset naudingut, mida sa ammu oodanud oled. Isegi kui pärast pikki koos elatud aastaid on voodielu muutunud rutiinseks, siis valentinipäev on hea päev, kus teha midagi uut ja põnevat! Kui plaanisid sel õhtul […]

Kingiideed valentinipäevaks

Valentinipäeval on pikaajalises suhtes eriline tähendus – 99% on tõenäosus, et sellel päeval võtab su partner ennast kokku ja pakub sulle parimat seksuaalset naudingut, mida sa ammu oodanud oled. Isegi kui pärast pikki koos elatud aastaid on voodielu muutunud rutiinseks, siis valentinipäev on hea päev, kus teha midagi uut ja põnevat! Kui plaanisid sel õhtul oma tavapärase pidžaama selga ajada, siis siin on sulle stoppmärk! Võta sellest päevast maksimum ise või anna selleks võimalus oma partnerile!

Siin on sulle ideid, mis on eri maailma nurkade sekspoodide parimad palad enne valentinipäeva!

Vibraator

Šokolaadi ja lillede kõrvalt on järgmine populaarseim kingitus – dildo. Lihtne ja põnev! Naisena on sul võimalik tuua ise oma magamistuppa mängulusti ja näidata mehele, milleks sa ise võimeline oled. Mehena on see hea kingitus näitamaks, et ei hooli mitte ainult enda, vaid ka oma naise heaolust ning oled selleks valmis ületama iseennast.

PORNHUB – TURBO CLIT STIM

50 shades of gray

Sel aastal ei ole enam uut “50 varjundit” oodata. Seega kõik on sinu enda kätes – tee need ise. “50 varjundit” on teinud ära nii seksika töö, et selle tooted on ihaldatud siiani. Vali välja sobivaim komplekt, mida tahaksid ise järgi proovida ning mida vaadates mõtled kõige enam oma kaaslase peale ning anna tuld! See ongi sinu parim valentinipäeva kingitus ja voodiellu vürtsi tooja!

210TH – EROTIC BOX SHADES

 

Mängud

Olgu selleks kingituseks vallatud täringu- või kaardimängud  või hoopis midagi, mis teie kahe vahele jääb (sõna otseses mõttes). Kõik, mis vähegi vürtsi, nalja ja uudsust teie igapäevasesse rutiini sisse toob, ongi tähelepanu ja kinkimist väärt kingitus.

EROOTILINE MÄNG PAARIDELE

Kostüümid

Kuna valentinipäev on päev täis üllatusi, siis on ka sinul võimalus olla keegi, kes sa ise tahad olla! Ole sa siis mõni ihaldatud näitleja või hoopis kauboi, valik on sinu! Lase oma fantasia käiku ja üllata oma kallimat uues kuues. Arstid, politseinikud ja kinnipeetavad on alati kindlapeale minek!

BACI – SEXY SCHOOLGIRL SET ONE SIZE

Pesu

Kui aga soovid jääda sel õhtul klassikaliselt väärikaks, on seksikas pesu alati hea valik. Üllata partnerit kas seksikat pesu kandes või talle kinkides. Usu, see kingitus kütab teie magamistoa kuumaks!

OBSESSIVE – BONDY TEDDY BLACK

Mis kõige tähtsam, ära unusta sel päeval oma kallimat üllatada! See päev on täis armastust, kuumi hetki ja kirglikku seksi. See on parim võimalus alustada uut ja veel vürtsikamat seksuaalelu!

Põnevat avastamist!
Stella