Peeniserõngad on kõige lihtsamad ja popimad meestele mõeldud lelud.  Kuigi rõngad on mõeldud meestele, siis tegelikult sellest jagub naudingut mõlemale. Tihe rõngas hoiab mehe kauemini erksana ning vibratsioon stimuleerib nii meest kui naist.  Peeniserõnga eesmärk on õrnalt takistada verevoolu, tänu millele saavutab mees tugevama ja kestvama erektsiooni. Peeniserõngas võib olla erineva suurusega, erinevast materjalist ja […]

Peeniserõngad – nauditavad hetked meestele

Peeniserõngad on kõige lihtsamad ja popimad meestele mõeldud lelud.  Kuigi rõngad on mõeldud meestele, siis tegelikult sellest jagub naudingut mõlemale.

Tihe rõngas hoiab mehe kauemini erksana ning vibratsioon stimuleerib nii meest kui naist.  Peeniserõnga eesmärk on õrnalt takistada verevoolu, tänu millele saavutab mees tugevama ja kestvama erektsiooni.

Peeniserõngas võib olla erineva suurusega, erinevast materjalist ja erinevate põnevate võnkemustritega. Kõige levinum ja mõnusam armurõngas on tehtud pehmest ja venivast silikoonist.

XLSUCKER – STRETCHY COCKRINGS

Peeniserõnga kasutamine ja paigaldus

Peeniserõnga peamine eesmärk on sulgeda või aeglustada verevarustust erekteerunud peenises. Selleks tuleb peeniserõngas asetada  peenise allosas oleval peenisejuurele.

PERFECT FIT – SILICONE 3 RING KIT BLACK

Silikoonist, kummist või mõnest muust venivast materjalist valmistatud peeniserõngad on lihtne ümber tõmmata. Esmastel kordadel tuleks kasutada ainult silikoonist, kummist või muust venivast materjalist peeniserõngaid, sest neid on lihtsam peeniselt eemaldada.  Kui oled juba rohkem kogenud, võid soovi korral selle ka ümber munandite tõmmata. Kuna peeniserõngad on reeglina väiksema diameetriga kui kõvastunud peenis, siis peeniserõngas jääb tugevalt ümber peenise, sulgedes või aeglustades kõvastunud peenises verevarustust.

PORNHUB – TURBO COCK RING

Küll aga tuleb meeles pidada, et jäiga peeniserõnga korral tuleb alati kasutada libestit. Seda soovitame teha vaid nendel, kes on saanud venivate peeniserõngastega kätt harjutada.  Meie lemmik on OVO vibrrevi peeniserõngas. Kes on korra seda proovinud, see enam tavalise rõnga juurde tagasi ei lähe! Selle peen välimus muudab selle sensuaalseks ja sobib ideaalselt ka kingituseks.

VIBREERIV PEENISERÕNGAS – COCK RING OVO

Oled valmis eriti põnevaks seikluseks? Peeniserõngas koos mikrokaameraga! Cock Cam – jah, see on täpselt see, mis see tundub!

See on mikro-kaamera, mida saab panna peenise aluse ümber, mis võimaldab salvestada kõik erootilised hetked. See põnev toode on esimene turul, mis toob teie koduvideod järgmisele tasemele. Kaamera on ümbritsetud luksusliku mattmustse rõngaga, millel on veniv, kuid tihedalt varrukas. Kujundatud sobituma peenise põhjaga, et anda kaamerale suurepärane vaatenurk ja ka see aitab teil hoida suuremat ja raskemat erektsiooni.

Põnevaid avastamisi!