Pikad talveõhtud on just ideaalsed, et saada oma kallimaga veelgi lähedasemaks ja veeta rohkem aega koos. Päevad ei ole veel eriti pikad ning õhku võib kerkida küsimus, kuidas muuta pikad põnevad õhtud kallima seltsis veelgi põnevamaks? Sekselu elavdamine ei ole mõeldud vaid pikalt koos olnud paaridele, vaid peaks olema iga paari põnev väljakutse regulaarselt. Siin […]

5 lihtsat võimalust elavdada pikki pimedaid õhtuid kallimaga!

Pikad talveõhtud on just ideaalsed, et saada oma kallimaga veelgi lähedasemaks ja veeta rohkem aega koos. Päevad ei ole veel eriti pikad ning õhku võib kerkida küsimus, kuidas muuta pikad põnevad õhtud kallima seltsis veelgi põnevamaks? Sekselu elavdamine ei ole mõeldud vaid pikalt koos olnud paaridele, vaid peaks olema iga paari põnev väljakutse regulaarselt. Siin on sulle ja su armsamale 5 lihtsalt viisi, kuidas voodielu veelgi põnevamaks muuta.

Põnevad lelud nii Sinule kui Temale

Ostke koos põnevaid mänguasju ja vidinaid, mida te mõlemad tahaksite voodis proovida! Ühine shoping sekslelude maailmas võib olla osa põnevast ja ootusärevast eelmängust, mis valmistab teid mõlemaid ette millekski eriliseks. See on ka tegevus, mis võimaldab teil olla veelgi loomingulisemad ja avatumad intiimelu vallas ning innustab üksteisele rääkima enda salafantaasiatest ja asjadest, mida olete võib olla tahtnud proovida, kuid ei ole seni julgenud. Siit saate avastada enda jaoks lemmikuid nii meeste lelude kui ka naiste lelude seast.

Vahelduse ja põnevuse lisamiseks enda voodiellu ei pea tähendama ekstreemseid lelusid ja rollimänge. Sekselu elavdamine saab olla ka väga lihtne. Palju elevust saab juurde lisada ka lihtsate abivahenditega nagu silmaklapid silmade kinni sidumiseks või käeraudadega. Selline lihtne abivahend võib lisada palju mängulisust ning kindlasti lisab rohkem intiimsust sinu ja su partneri vahele.

 

Teleka vaatamise asemel erutavad etteasted?

Kes meist ei naudiks ühte head show’d. Kui tahad pakkuda oma kallimale pärast pikka päeva midagi eriti erutavat ja erilist, siis tšekka meie sekspesu sektsiooni. Hellita end ja oma partnerit mõne paari seksika aluspesuga või soovite partneriga veelgi põnevamaid kostüüme proovida, et üksteist väikese etteastega premeerida. Miks mitte viia eelmäng uuele tasemele ning masturbeerida oma partneri ees erutavas pesus. Ükskõik, milline su salasoov on, meie e-poest leiad õiged vahendid selleks.

 

Erinevad geelid ja lelud ühiseks avastusretkeks

Kui eelpool nimetatud variandid ei tekitanud huvi ega põnevust, siis lihtne moodus sekselu elavdamiseks on erinevad stimuleerivad geelid ja kreemid. Proovi lisada õhtusse põnevust näiteks mõne soojendava või jahutava libestiga või miks mitte proovida aromaatset feromoonidega massaažiõli, et intensiivistada eelmängu. Vali siit enda lemmik!

Sekslelud ei ole ainult üski nautimiseks. On palju erinevaid mänguasju, mida paarina enda mängudesse lisada ning koos avastada. Naiste leludest miks mitte lisada enda eelmängudesse mõni dildo või vibraator, mida siis ühiselt katsetada. Meeste leludest võivad sellised ühised mänguasjad olla näiteks peeniserõngad või miks mitte ka meeste masturbaatorid. Võimalusi on palju – olge loomingulised ja julged!

Julget avastamist!

Talv, kui ööd on pikad ning õues on külm, on just see aeg, kus taasavastada mängulisus ja intiimsus oma partneriga. Ärgem laskem neid pikki pimedaid õhtuid raisku ning leidkem midagi põnevad igale paarile. Sensuale e-pood on sinu truu ja diskreetne kaaslane igal sammul!