Kauba tagastamine

Kõige diskreetsem tellimine: meil ei ole vaja Teie nime ega aadressi. Piisab vaid märkida telefoni number, e-mail ja sobiv pakiautomaat kust soovite toote kätte saada.

  1. Kliendil on õigus tagastada kaup 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest juhul kui peale pakendi avamist selgub, et toode on katkine, rikkis või ei täida lubatud funktsioone.
  2. Tagastamisest palume meile teada anda e-maili aadressil info@sensuale.ee 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kirja sisu peab sisaldama järgnevaid andmeid: tellimuse number, tagastamise põhjus.
  3. Tagastatava toote pakend peab olema terve ja puhas (peab olema säilinud toote kaubanduslik välimus). Kaup tuleb tagastada originaalpakendis.
  4. Tagastatav toode peab olema kasutamata.
  5. Tellija poolt vigastatud või kahjustatud tooteid Sensuale.ee tagasi ei võta.
  6. Kui antud tingimused on täidetud, teeb Sensuale.ee tellijale tagasimakse 14 päeva jooksul pärast tagastatava kauba meieni jõudmist.
  7. Tagamisele kuulub toote maksumus, mille klient on tasunud. Tagastamisele ei kuulu transpordikulu välja arvatud juhul kui on tekkinud Müüja poolne viga (saadetud on vale toode).

Toote tagastamiseks võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@sensuale.ee, et kokku leppida tagastamise üksikasjades.