Privaatsuspoliitika

 

Kõige diskreetsem tellimine: meil ei ole vaja Teie nime ega aadressi. Piisab vaid märkida telefoni number, e-mail ja sobiv pakiautomaat kust soovite toote kätte saada.

1. Privaatsuspoliitika

Cloudscale OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi Eesti Vabariigi seadustega ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktidega.

2. Tellimuste esitamine

Sensuale.ee e-poes tellimuse esitamisel tuleb märkida vaid telefoni number, e-mail ja kohaletoimetamise viis (valida sobiv postipakiautomaat või märkida ära kui soovite ise kaubale järgi tulla).

Sensuale.ee ei kasuta kliendi kontakte (e-mail; telefoninumber) kampaaniate, uudiskirjade ega sooduspakkumiste edastamiseks. Nii võite alati kindlad olla, et ostlete diskreetselt!

3. Isikuandmete kaitse

Cloudscale OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

4. Turvalisus

Kõiki Cloudscale OÜ e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.